Tłumaczenia

Nasi tłumacze to miłośnicy kawy w 27 językach. Na tyle samo języków tłumaczą również treści na stronach internetowych, otwierając drzwi do międzynarodowego sukcesu rodzimym biznesom.

Jakie korzyści płyną z tłumaczenia strony www?

Przetłumaczona na obce języki witryna, to dla potencjalnych klientów z zagranicy zachęta do nawiązania z Tobą relacji biznesowej. Od tego momentu już tylko krok dzieli Cię od globalnego sukcesu Twojej firmy… oraz degustacji coraz to nowych odmian kawy – w Belgii, Turcji, Holandii, etc. :)

To jednak nie wszystko! Strona www w kilku wersjach językowych to również szansa, żeby zaistnieć na rodzimym rynku. Dzięki niej firma sprawia wrażenie poważnego gracza o zasięgu międzynarodowym – aż chce się z nim robić interesy!

Dlaczego my?

Nasi tłumacze to czystej krwi lingwiści, którzy na dowód posiadanych umiejętności blokują Google Translator na swoich komputerach :) Dzięki temu masz gwarancję solidnie wykonanych tłumaczeń i perfekcyjnej poprawności tekstów na stronie. Nasi językowi eksperci działają profesjonalnie i szybko – nie mają wyboru, od tego, jak sprawnie działają, zależy czy otrzymają danego dnia swoją wypracowaną filiżankę kawy ;)