Pozycjonowanie

Gdzie najlepiej ukryć zwłoki?
Na drugiej stronie wyszukiwania Google – nikt jej nie sprawdza.

Ponad 95% internautów korzysta w codziennym wyszukiwaniu informacji z Google i tylko nieliczni zaglądają na drugą stronę. Dlatego nawet jeśli Twoja firma świadczy najlepsze usługi w galaktyce, a nie ma jej na pierwszej stronie w wyszukiwarce – to tak, jakby w ogóle nie istniała.
Nie pozwól na to! Zgłoś się do nas i obserwuj, jak ekipa specjalistów od pozycjonowania z Olsztyna winduje Twoją firmę na szczyty wyników wyszukiwań!

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to poruszanie nieba i ziemi po to, by Twoja firma znalazła się na szczytach wyszukiwań.

Dzięki temu nie musisz już szukać Klientów, bo Klienci znajdują Cię sami. Nie tracisz czasu i pieniędzy na nieskuteczne reklamy. Nie strzępisz nerwów i nie gryziesz paznokci z powodu braku efektów swojego wysiłku. Pozycjonowanie ma kosmiczną skuteczność, dzięki której Twoja Firma promuje się sama 24/7, a Ty po prostu możesz robić swoje.

Jak pozycjonujemy?

Nad przebiegiem procesu pozycjonowania w naszej Firmie czuwa zespół SEO-masterów. To oni w pocie czoła opracowują strategię walki o szczyty: badają mapę Internetu, analizują strony www, ścieżki fraz kluczowych i dobierają optymalne narzędzia, by pomóc Twojej firmie podbić Internet i zasiąść na tronie Google. Na tym ich praca jednak się nie kończy. Każdego ranka gromadzą się w naszym biurze w Olsztynie i dzielnie realizują strategie, czyli:

  • tworzą SEO-artykuły,
  • optymalizują kod stron
  • dobierają zdjęcia,
  • szperają w kodach HTML,
  • linkują,
  • monitorują,
  • piją hektolitry kawy,

I wszystko to uwielbiają robić :)

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania Twojej strony to w naszym cenniku ok. 50 filiżanek kawy wypijanych podczas pracy w naszym olsztyńskim biurze  ;) ...czyli już od ok. 1 zł na jedną frazę kluczową*. Koszt ten jest ustalany indywidualnie i zależy od kilku czynników, takich jak choćby liczba fraz do pozycjonowania, ich konkurencyjność, ale także siła konkurencji (czasem po prostu potrzebujemy więcej kawy, by ją przeskoczyć).

*cena obowiązuje w przypadku wykupienia pakietu na minimum kilkaset fraz.

Dlaczego powinniśmy pozycjonować dla Ciebie?

...bo nasi SEO-masterzy są najlepsi w całym Olsztynie! No i dostają kawę dopiero wtedy, gdy dobrze Cię wypozycjonują. Uwierz, że bardzo im zależy. Bo bardzo lubią kawę :)

Powierz nam swoją stronę, a w okamgnieniu wywindujemy Cię na szczyty.
 
Płacisz za efekty
 
Masz stały dostęp do monitora pozycji online
 
Oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy
 
Zyskujesz tabuny Klientów, którzy klikają Ciebie, bo jesteś na szczycie