Kim jesteśmy?

Jeśli nas teraz czytasz, to znaczy, że jednak potrafimy się odpowiednio wypromować. A jeśli potrafimy wypromować naszą stronę, uda nam się również z Twoją!

Nasz zespół od przeszło 13 lat zajmuje się:
 
Tworzeniem stron www (stawiamy na unikatowość)
 
Pozycjonowaniem (interesują nas tylko same szczyty)
 
Marketingiem internetowym (nieustannie dbamy o promocję marek naszych Klientów w sieci)
Jesteśmy młodymi, kreatywnymi ludźmi, wśród których znajdują się:
 
Programistyczni geniusze - kodowanie wyssali z mlekiem matki
 
Graficzne diamenty - z wyczuciem smaku i znajomością aktualnych trendów
 
Mistrzowie copywritingu - słowa (kluczowe) nie mają dla nich żadnych tajemnic!
 
Marketingowi wijadacze - gdyby Mark Zukerberg nie wymyślił Facebooka, na pewno zrobiliby to oni

Polska to dla nas za mało! Nasz talent rozpłynął się już po całej Europie, a z naszych usług korzystają już Niemcy, Grecy, Norwegowie, Szwedzi, a nawet Cypryjczycy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Strona www to dla firmy wizytówka, która działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, przyciągając Klientów – jeśli jest profesjonalnie stworzona i zoptymalizowana lub ich odpychając – jeśli te szczegóły są zaniedbane. Czy naprawdę chcesz pozwolić, by zlecenia przemykały Ci przez palce z powodu słabej witryny lub jej braku?

W podobnej sytuacji jak Twoja firma znajdowało się kiedyś kilkaset innych firm, które po skorzystaniu z naszych usług znacząco poprawiły swoją pozycję w biznesie. Staramy się, by nasza współpraca nie zakończyła się na jednym zleceniu. Mamy na koncie ponad 400 zrealizowanych projektów, a ponadto blisko 200 stron w stałym pozycjonowaniu na ok. 11 000 różnych fraz kluczowych. I to nie jest jeszcze nasze ostatnie słowo (ani fraza;)

Zależy Ci, by mieć szerokie grono Klientów?

Daj się im polubić! Powierz nam promowanie swojej Firmy w social media. Dzięki temu świat dowie się o jej istnieniu, a Ty będziesz zmuszony wymieniać framugi, bo ludzie będą walić do Ciebie drzwiami i oknami, by złożyć zamówienie. Wypromujemy Twoją firmę na Facebooku oraz innych kanałach społecznościowych. Specjalizujemy się również w buzz marketingu, co znaczy, że czuwamy nad tym, by opinia na temat Twojej Firmy w sieci była nieskalana!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?
  • reklama w Google Ads (dawniej AdWords),
  • sklep internetowy,
  • tłumaczenia stron, ich aktualizację,
  • i wiele wiele więcej...

Jeśli chcesz zobaczyć co potrafimy, zapoznaj się z naszymi realizacjami, w którym chwalimy się wybranymi realizacjami. Wykonaliśmy je dla Klientów z Polski i krajów Unii Europejskiej... teraz czekamy na Twoje zlecenie.