Malnet do zadań specjalnych

Opublikowano: 2018-02-21 19:29:52

Twoja firma chce zaistnieć w internecie? A może potrzebujesz materiałów reklamowych, aby dotrzeć do większej ilości klientów? Szukasz pomysłu na logo, plakat, wizytówkę? Albo potrzebujesz specjalistów, który pomogą Ci wypozycjonować stronę internetową? Każdy z tych problemów może skutecznie rozwiązać ekipa Malnetu. Dzisiaj kilka słów o tym, w jakim zakresie możesz podjąć z nami współpracę i dlaczego może to być przełomowy moment w życiu Twojej firmy. ;)

Malnet - pozycjonowanie, tworzenie stron www Olsztyn

Malnet to...

Skuteczne strony www. Skuteczne, to znaczy dobrze zaprojektowane, solidnie wykonane i dobrze wypozycjonowane. Firmowa strona internetowa to wizytówka firmy, dlatego nie można bagatelizować tematu. Zamiast poprosić kolegę, żeby zrobił stronę "po znajomości" albo samemu eksperymentować z kodem, dużo lepiej jest postawić na profesjonalizm- mieć pewność, że strona od początku do końca będzie zbudowana prawidłowo, nie będzie się "sypała" i zadowoli zarówno odwiedzające ją osoby, jak i algorytmy Google'a.

Nowoczesne grafiki. Nasi graficy to prawdziwi artyści! Zaprojektują logo, które przyciągnie uwagę. Przygotują ulotkę, po zobaczeniu której klienci będą uderzać do siedziby Twojej firmy drzwiami i oknami. Stworzą plakat, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Wykonają grafikę na Facebooka, banner reklamowy, projekt Twojej wizytówki, a nawet okładkę płyty. Wszystko, czego sobie zażyczysz.

Przyciągające teksty. Malnetowi copywriterzy to mistrzowie słowa, którzy potrafią stworzyć chwytliwe slogany, przekonujące teksty reklamowe, interesujące wpisy na bloga, profesjonalne opisy produktów i usług, a także skuteczne teksty pozycjonujące. W świecie języka polskiego czują się jak ryby w wodzie. Piszą o poranku, w południe i wieczorami, a w nocy śnią im się literki.

Rzetelne tłumaczenia. Tłumaczymy zarówno pojedyncze teksty, jak i całe strony www. Dzięki temu możesz dotrzeć do szerszego grona zagranicznych klientów i rozwinąć swoją działalność.

Social media bez tajemnic. Firma, której nie ma w mediach społecznościowych, dużo traci względem konkurencji. Dlatego warto powierzyć jej wirtualny wizerunek naszym social media managerom. Oni wiedzą, co w trawie piszczy – na bieżąco aktualizują i poszerzają swoją wiedzę, biorą udział w szkoleniach, spotkaniach branżowych i webinariach, a wszystko po to, aby osiągać jak najlepsze efekty.

Pyszna kawa. Na nią zawsze możesz liczyć w naszym biurze! Jak wiadomo, kawa to źródło dobrych pomysłów, początek wszelkiej kreatywności i zapasowa bateria, gdy zaczyna brakować energii. Dlatego pijemy dobrą kawę i chętnie częstujemy nią naszych klientów. Niech sami zasmakują, skąd czerpiemy siłę i inspirację!